Ľudia

Ján Stareček

Stratég a Líder.

jan-starecek-2

Mám viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti podnikania, produktového vývoja a marketingu. Mal som česť pracovať pre renomované finančné korporácie i menších klientov. Doma som v online, ktorý považujem za skvelé miesto na generovanie nového biznisu. 

 • Baví ma zlepšovať obchod, produkty a marketing. Zanalyzovať situáciu, navrhnúť stratégiu, vybrať dodávateľov a nastaviť podmienky spolupráce tak, aby všetko klaplo ako má. 
 • Robím s ľuďmi, ktorých mám rád a viem, že sa na nich môžem spoľahnúť.

Vladimír Korček

Grafik, Art Director, Umelec.

vlado-korcer-a-sylvia

Vlada som sa spoznal pri práci pre Cetelem ako partnera reklamnej agentúry Respect APP zodpovedného za vizuálnu stránku kampaní. Odvtedy sa ho držím, lebo čo dodal, to bolo dobré.

 • Stojí za značkou ručne robených kachličiek Sometile a aktuálne sa venuje svojej značke Slovakia Gift, ktorá moderným spôsobom interpretuje tradičné slovenské ľudové motívy. Výsledkom je krásny grafický, odevný, či produktový dizajn a suveníry.
 • Vlado často pracuje v dizajnérskom tandeme so svojou partnerkou Sylviou. Presne vie, kde má dodržať zadanie a kde ho má preskočiť, aby dosiahol čo najlepší výsledok.
 • Obdivujem Vladov cit pre tvorbu logotypov a vizuálnej identity. Absolútnu slabosť mám pre jeho monogramy.

Marek Štepanovský

Marketér, Grafik, PPC špecialista.

marek-stepanovsky-cb

S Marekom sme pripravili stovky direct marketingových kampaní pre Cetelem. Počas ôsmich rokov spolupráce sa posunul z grafického dizajnéra do role všestranného marketéra, výborne ovládajúceho remeslo offline a online komunikácie.

 • So svojou manželkou vedie sympatickú slovenskú značkou Shapen barefoot, ktorá sa venuje ručnej výrobe dizajnových topánok.
 • Na Marekovi oceňujem jeho renesančnú všestrannosť.

Marek Hlavčo

Programátor.

marek-hlavco-3

S Marekom rozvíjame weby pre Dataxer a Rules. Veríme, že raz urobia dieru do sveta.

 • Marek nazbieral programátorské skúsenosti v agentúre Krea. Bol však príliš šikovný na to, aby to bola jeho konečná zastávka. Dnes kóduje na vlastné triko vo vlastnej agentúre Data Id
 • Marek sa dokáže veľmi rýchlo adaptovať na nové technológie a okrem PHP, SQL, PostgreSQL, ovláda aj NoSQL a javascript. Napriek tomu nie je typom programátora, ktorý vidí svet len cez nuly a jednotky. 

Dominik Luknár

Produkcia, Tlač, Polep, Inštalácia.

dominik-luknar

Dominik je spolužiak zo strednej školy. Svoje prvé podnikanie rozbehol už v treťom ročníku, kedy väčšina z nás dovidela maximálne tak po najbližšiu prestávku.

 • Odvtedy prešiel rôznymi pozíciami od marketingového koordinátora v sieti parketového predajcu Parkett plus až po produktového manažéra v spoločnosti Image Well. Dnes svoje skúsenosti odovzdáva klientom pod vlastnou značkou Productivity
 • Dominik pozná chlapcov, ktorí prídu na veľkých autách, vytiahnu rebríky a nahodia billboard alebo nové logo. A keď im to nejde zdola, skúsia to zhora na lanách, alebo vrtuľníkom. Dominik zariadi, čo je treba a to je super.